BMW X2
1.8i 140PK sDrive Automaat Lefhebber Edition pano|trekhaak|led|nav|ecc|parkassist|lmv19
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 274,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.325,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8i 140PK sDrive Automaat Lefhebber Edition pano|trekhaak|led|nav|ecc|parkassist|lmv19 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 juni 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 90.548 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 274,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-575-LB |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.390 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.526 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Bluetooth Streaming
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airconditioning Climatic Vol Automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 4 Seizoensbanden
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armleuning midden achter
- Armleuning midden voor
- Audiobediening op stuur
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bekerhouder achter
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- BOVAG-Garantie
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in kleur carrosserie
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Middenarmsteun achter
- Multifunctioneel stuur
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem met kleuren scherm
- Passagiersairbag
- Rokersvrije auto
- Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar
- Velgen Alu, 19 inch
- Voetgangers beschermingsmaatregeling
- Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter
- Zicht & Licht Pakket
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte buitenspiegels
- ASR